+48 537 896 896

POLSKA ANGLIA
PRZEWOZY
MIĘDZYNARODOWE

BUSEM DO CELU
BUSEM NA CZAS
GWARANCJA SATYSFAKCJI
PRZEWÓZ ZWIERZĄT  BUSAMI

Jak przygotować się do podróży z pupilem?

Podróż z pupilem może być stresująca - zarówno dla zwierzęcia, jak i dla opiekuna. Nowe otoczenie, odgłosy, niekiedy konieczność przebywania w klatce - oznaczają dla zwierzaka spore nerwy. Jak sprawić, żeby podróż z pupilem przebiegła spokojnie i bez niepotrzebnego stresu? Jak przygotować się do drogi? Oto kilka wskazówek, które przygotowaliśmy dla Państwa w celu poprawy komfortu podróży Państwa pupili, które również nam ułatwią realizację usługi.Niektóre zwierzęta są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Właśnie dlatego staramy się, żeby zawsze było im jak najlepiej. Czasami zachodzi konieczność przewozu zwierzęcia do innego państwa, na przykład gdy wyjeżdżamy do pracy za granicę lub jedziemy odwiedzić rodzinę. Jeśli nie planujemy podróży własnym samochodem, trzeba poszukać rozwiązania specjalnie przeznaczonego do tego celu. Wszystko po to, aby zwierzę czuło się komfortowo i uniknęło stresu. Przewóz zwięrząt domowych do Anglii i Holandii to sposób na tanie i bezproblemowe przetransportowania zwierzęcia w zamierzone miejsce. Jakie zwierzęta można przewozić? Przewóz zwięrząt domowych do Holandii i Anglii obejmuje różne gatunki. Przetransportujemy w ten sposób zarówno psy i koty różnych ras, jak i inne, nawet bardzo oryginalne rodzaje. Mowa tu między innymi o chomikach, rybkach, królikach, szynszylach czy jaszczurkach. Firma stara się sprostać wszystkim oczekiwaniom i potrzebom klientów, dlatego najlepiej indywidualnie kontaktować się w celu ustalenia szczegółów. Zalety rozwiązania Przewóz zwierząt domowych busem to rozwiązanie szczególnie korzystne dla osób, które nie mają jak inaczej przetransportować zwierzęcia. Co bardzo istotne, nie ma konieczności pilnowania pupila podczas jazdy. Wystarczy, że przekażemy zwierzę kierowcy, a on zaopiekuje się nim podczas całej trasy. Nasi pracownicy są w pełni przeszkoleni i wiedzą, czego potrzebują pasażerowie w czasie podróży. Kierowcy dostosowują styl jazdy do komfortu zwierząt, a w razie potrzeby udzielą im pełnego wsparcia czy pomocy medycznej. Tym samym wybór jest dobry dla obu stron - właściciel zyskuje szybki i bezpieczny transport pupila do miejsca przeznaczenia, a zwierzę nie stresuje się i podróżuje komfortowo. Cena Cena usługi zależy od kilku czynników. Przede wszystkim różnica wynika z odległości w trasie. Dodatkowo koszty zależą od gatunku zwierzęcia i jego rozmiarów. Więcej trzeba zapłacić za dużego psa, niż za chomika. Mimo to ceny są bardzo atrakcyjne. Biorąc pod uwagę, że zwierzę ma zapewniony pełen komfort i bezpieczeństwo, warto wydać każde pieniądze. Dodatkowo nie ma konieczności podróży wraz z pupilem, więc jest to rozwiązanie bardzo wygodne. Warunki Skorzystanie z oferty przewozu zwierząt busami jest szczególnie łatwe. Jedyne co trzeba załatwić, to wszelkie potrzebne dokumenty konieczne do wwiezienia zwierzęcia do konkretnego państwa. Nasze usługi są w pełni zgodne z wszelkimi przepisami, zarówno tymi obowiązującymi w kraju, do którego podróżujemy, jak i na terenie całej Unii Europejskiej.


Przewóz zwierząt busamiZwierzęta są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Właśnie dlatego staramy się, żeby zawsze było im jak najlepiej. Czasami zachodzi konieczność przewozu zwierzęcia do innego państwa, na przykład gdy wyjeżdżamy do pracy za granicę lub jedziemy odwiedzić rodzinę. Jeśli nie planujemy podróży własnym samochodem, trzeba poszukać rozwiązania specjalnie przeznaczonego do tego celu. Wszystko po to, aby zwierzę czuło się komfortowo i uniknęło stresu. Przewóz zwięrząt domowych do Anglii i Holandii to sposób na tanie i bezproblemowe przetransportowania zwierzęcia w zamierzone miejsce.

Jakie zwierzęta można przewozić?
Przewóz zwięrząt domowych do Holandii i Anglii obejmuje różne gatunki. Przetransportujemy w ten sposób zarówno psy i koty różnych ras, jak i inne, nawet bardzo oryginalne rodzaje. Mowa tu między innymi o chomikach, rybkach, królikach, szynszylach czy jaszczurkach. Firma stara się sprostać wszystkim oczekiwaniom i potrzebom klientów, dlatego najlepiej indywidualnie kontaktować się w celu ustalenia szczegółów.

Zalety rozwiązania
Przewóz zwierząt domowych busem to rozwiązanie szczególnie korzystne dla osób, które nie mają jak inaczej przetransportować zwierzęcia. Co bardzo istotne, nie ma konieczności pilnowania pupila podczas jazdy. Wystarczy, że przekażemy zwierzę kierowcy, a on zaopiekuje się nim podczas całej trasy. Nasi pracownicy są w pełni przeszkoleni i wiedzą, czego potrzebują pasażerowie w czasie podróży. Kierowcy dostosowują styl jazdy do komfortu zwierząt, a w razie potrzeby udzielą im pełnego wsparcia czy pomocy medycznej. Tym samym wybór jest dobry dla obu stron - właściciel zyskuje szybki i bezpieczny transport pupila do miejsca przeznaczenia, a zwierzę nie stresuje się i podróżuje komfortowo.

Cena
Cena usługi zależy od kilku czynników. Przede wszystkim różnica wynika z odległości w trasie. Dodatkowo koszty zależą od gatunku zwierzęcia i jego rozmiarów. Więcej trzeba zapłacić za dużego psa, niż za chomika. Mimo to ceny są bardzo atrakcyjne. Biorąc pod uwagę, że zwierzę ma zapewniony pełen komfort i bezpieczeństwo, warto wydać każde pieniądze. Dodatkowo nie ma konieczności podróży wraz z pupilem, więc jest to rozwiązanie bardzo wygodne.

Warunki
Skorzystanie z oferty przewozu zwierząt busami jest szczególnie łatwe. Jedyne co trzeba załatwić, to wszelkie potrzebne dokumenty konieczne do wwiezienia zwierzęcia do konkretnego państwa. Nasze usługi są w pełni zgodne z wszelkimi przepisami, zarówno tymi obowiązującymi w kraju, do którego podróżujemy, jak i na terenie całej Unii Europejskiej.