+48 537 896 896

SPEED BUS
PRZEWOZY
MIĘDZYNARODOWE

BUSEM DO CELU
BUSEM NA CZAS
GWARANCJA SATYSFAKCJI
Transport ZWIERZĄT

Busy specjalnie przygotowane do przewozu zwierząt

Przewóz zwierząt do Anglii wiąże się z wieloma kłopotami. Oprócz konieczności załatwienia potrzebnych dokumentów, trzeba jeszcze dopasować odpowiedni środek transportu. Nie każdy dysponuje własnym samochodem. Podróż samolotem wiąże się z kolei z ogromnym stresem dla zwierzęcia, ze względu na duży hałas i przeciążenia. Właśnie dlatego ciekawym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty przewozu zwierząt do Anglii i Holandii busami. Profesjonalizm świadczonych usług i otwarcie na potrzeby klienta to tylko niektóre z zalet propozycji.


Rozwiązania stosowane w przewozach zwierząt do Anglii
Przewóz zwięrząt domowych do Anglii i Holandii to propozycja dla osób, które muszą przetransportować zwierzę za granicę, jednak potrzebują w tym względzie pomocy profesjonalnej firmy. Firma zajmuje się przewozem różnych gatunków. W każdym przypadku jednak zapewnia im pełen komfort i bezpieczeństwo. Co ważne, właściciel nie musi podróżować wraz ze zwierzakiem, co dodatkowo usprawnia cały proces i czyni go jeszcze mniej uciążliwym.

Dlaczego warto przewozić psa naszymi busami?
Przewóz zwięrząt domowych do Holandii i Anglii jest bardzo atrakcyjny pod wieloma względami. Jedyne co musi załatwić właściciel, to niezbędne dokumenty, leki czy ulubione pożywienie. Całą resztą zajmie się wykwalifikowana kadra pracownicza. To oni zajmą się zwierzęciem od początku do końca. Zapewnią mu komfort podróży i pełne bezpieczeństwo. Kierowcy wiedzą, jaki styl jazdy przyjąć, żeby podróż przebiegła w jak najmniej uciążliwy sposób. Warto również zaznaczyć, że ogromną zaletą są również atrakcyjne ceny usług. Wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie. Chodzi o to, żeby każdy otrzymał wszystko, czego potrzebuje. Więcej trzeba będzie zapłacić za duże zwierzę, jednak nie są to duże różnice. Największą zaletą rozwiązania jest fakt, że obie strony są w pełni zadowolone i unikają niepotrzebnego stresu związanego z sytuacją.

Procedury stosowane przy przewozie zwierząt busami.
Zajmujemy się przewozem zwierząt domowych busami do Anglii i Holandii pomożemy dodatkowo w dopełnieniu wszelkich formalności. Każde zwierzę musi być oznakowane mikrochipem i posiadać paszport. To w nim powinny się znaleźć wszelkie informacje dotyczące szczepień, między innymi przeciwko wściekliźnie, badań krwi itp. Między 48 i 24 godziną przed wyjazdem należy przeprowadzić odrobaczenie zwierzęcia z kleszczy i tasiemca. Każdy, kto chce wwieźć zwierzę do Anglii musi wypełnić odpowiedni wniosek. Należy również pamiętać, że dla przykładu nie wszystkie rasy psów mogą być wwiezione do Anglii. Z naszej strony pomożemy jednak w dopełnieniu wszystkich formalności i udzielimy niezbędnych porad.